Niezależnie od tego czy w swoim ogrodzie posiadamy basen murowany, stelażowy, czy dmuchany częścią aktywności basenowej są akcesoria basenowe. Relaks na dmuchanym materacu w promieniach słońca staje się nie tylko odprężeniem po ciężkim tygodniu pracy ale również pozwala naładować baterie na kolejny tydzień i spędzić miło czas z gronie rodziny lub przyjaciół.

Posiadacze dużych basenów mają okazję do gry piłką plażową. Odbijanie jej i gry zespołowe umożliwią dmuchane elementy sportowe: siatki do siatkówki wodnej czy bramki przypominające te z boisk futbolowych. Duży wybór wzorów i rozmiarów piłek usatysfakcjonuje dzieci i dorosłych.

Ciekawym rozwiązaniem są również zabawne materace: aligatory, delfiny, różowe flamingi i pompowane żółwie ucieszą najmłodsze smyki, które będą mogły poczuć się jak na safari lub w zoo. Dzięki smacznie wyglądającym materacom dmuchanym nasz basen będzie nie tylko miejscem relaksu ale również ucztą dla oka. Zrozumieją to szczególnie miłośnicy i posiadacze materacy w kształcie owoców: truskawki, pomarańczy, kiwi czy arbuza.

Możemy także wprowadzić odrobinę magii do basenu – kolorowe skrzydła, jednorożce a nawet karoca księżniczki sprawią, że każdy pobyt w basenie będzie niezwykłym przeżyciem i dobrą zabawą. Warto również przyjrzeć się bliżej rozrywkom przeniesionym z placów zabaw: w asortymencie sklepów znajdziemy huśtawki wodne czy nawet nadmuchiwanego byka rodeo.